58703

LOOPKALENDER 2024

DATUM

PLAATS

TIJDSTIP

AFSTAND

MAANDAG 20 MEI
Kortrijk

Kortrijk Loopt

10u (6km) - 11u (11km)

6 - 11 km

VRIJDAG 24 MEI
Diest

Urban Run Diest run/walk

vanaf 18u

3,5 - 6,5 - 10 km

ZONDAG 26 MEI
Brussel

20 km door Brussel

vanaf 10u

20 km

ZONDAG 26 MEI
Maldegem

Dwars door Maldegem

15 u

5 - 10 - 15 km

ZONDAG 26 MEI
Evergem-Belzele

Recreatieve wandel en loop Runners Evergem

vrije start 8u30 - 11u

5 - 10 - 15 km

WOENSDAG 29 MEI
Hoek (NL)

Hoek Run 2024

19u30

4 - 8 - 12 km

ZATERDAG 1 JUNI
Sleidinge
Augustijn criterium 2/6

Eeksken / Kozirunners jogging

10u30

5 - 10 - 15 km

ZONDAG 2 JUNI
Bergen op Zoom (NL)
clubreis Krekenlopers

Brabantse Wal Marathon

diverse starttijden

5 - 10 km - halve marathon - marathon

VRIJDAG 7 JUNI
Loopcriterium Oudenaarde 2/6
Oudenaarde

KBO Run

19u30

3 - 6 - 9 km

ZATERDAG 8 JUNI
Zaamslag (NL)

Rehamrun Zaamslag

11u

5,6 - 11,2 km

ZATERDAG 8 JUNI
Sint-Niklaas

Ballonloop

13u30 5km
14u30 10km

5 - 10 km

ZONDAG 9 JUNI
Moerbeke-Waas

Moerhofloop

vrije start 9-11u

9,5 - 16,4 - 22,2 km

ZATERDAG 15 JUNI
Loopcriterium Oudenaarde 3/6
Horebeke

Adriaen Brouwerrun

vrije start 9u-15u

5 - 10 - 14 - 18 km

VRIJDAG 21 JUNI
Torhout

Nacht van Vlaanderen

diverse starturen

5 - 10 - 21,1 - 42,2 km

VRIJDAG 21 JUNI
Bassevelde
Krekenlopers TP9 / SP1

Basseveldse Ezelsbierloop

19u30

5,2 - 10,4 - 15,6 km

ZONDAG 23 JUNI
Lembeke

Zomerloop Lembeekse bossen

9u

4,3 - 8,6 - 12,9 km

ZONDAG 23 JUNI
Ronse

Flandrientrail

diverse starturen

16 - 23 - 43 km

ZONDAG 23 JUNI
Loopcriterium Oudenaarde 4/6
Edelare

Salade-Run

? u

? km

VRIJDAG 28 JUNI
Watervliet
Krekenlopers TP10 / SP2

Lauwerijnloop Watervliet

19u30

4,2 - 8,4 - 12,6 km

ZONDAG 30 JUNI
Eeklo

MTV Triatlon Eeklo

diverse starttijden

1 km zwemmen
40 km fietsen
10 km lopen

ZONDAG 30 JUNI
Flobecq

Trail de La Houppe

starttijden volgen

16 - 24 - 42km

ZONDAG 30 JUNI
Zelzate

Zonnebergloop

10u

5 - 10 - 15 km

DINSDAG 2 JULI
IJzendijke
Sinkegroep zomerloop 1/7

zomerloop IJzendijke

19u50

1, 2 of 3 ronden 3,3 km

VRIJDAG 5 JULI
Sleidinge
Augustijn criterium 3/6

10de FoodBlending Run

19 u

4 - 8 - 12 km

ZATERDAG 6 JULI
Kluizen
Augustijn criterium 4/6

Zandeken jogging

15 u

1, 2 of 3 ronden 4,9 km

ZONDAG 7 JULI
Zele

Jogging Team Roosenboom

15 u

2,8 - 5,6 - 8,4 - 11,2 km

DINSDAG 9 JULI
Aardenburg
Sinkegroep zomerloop 2/7

zomerloop Aardenburg

19u50

1, 2 of 3 ronden 3,3 km

VRIJDAG 12 JULI
Assenede
Krekenlopers TP11 / SP3

Kiekenloop Assenede

19u30

ZONDAG 14 JULI
Houthulst

Vrijbos Trail

starttijden volgen

16 - 23 - 32 km

DINSDAG 16 JULI
Nieuwvliet
Sinkegroep zomerloop 3/7

zomerloop Nieuwvliet

19u50

1, 2 of 3 ronden 3,3 km

ZONDAG 21 JULI
Aalter
Krekenlopers TP12

1 uur en 6 uur Aalter

DINSDAG 23 JULI
Retranchement
Sinkegroep zomerloop 4/7

zomerloop Retranchement

19u50

1, 2 of 3 ronden 3,3 km

VRIJDAG 26 JULI
Overslag / Wachtebeke
feesttent, Palingstraat 7 Wachtebeke

PANNENKOEKENLOOP

19u30

4,5 - 9 - 13,5 km

DINSDAG 30 JULI
Groede
Sinkegroep zomerloop 5/7

zomerloop Groede

19u50

1, 2 of 3 ronden 3,3 km

DINSDAG 6 AUGUSTUS
Cadzand-Bad
Sinkegroep zomerloop 6/7

zomerloop Cadzand-Bad

19u50

1, 2 of 3 ronden van 3,3 km

VRIJDAG 9 AUGUSTUS
Bornem

Dodentocht 100 km

21u

100 km

DINSDAG 13 AUGUSTUS
Zuidzande
Sinkegroep zomerloop 7/7

zomerloop Zuidzande

19u50

1, 2 of 3 ronden van 3,3 km

ZONDAG 18 AUGUSTUS
Oosteeklo
Krekenlopers TP13 / SP4

Oosteeklo loopt

10u

5 - 10 - 15 km

ZATERDAG 24 AUGUSTUS
Lommel

Bosland Trail

6 u

50 - 100 km

ZATERDAG 24 AUGUSTUS
Sinaai

RTS Bokkenloop

14 u

2,5 - 5 - 7,5 - 10 km

WOENSDAG 28 AUGUSTUS
Terneuzen

Kreeloop AV Scheldesport

19 u

2,8 - 5,2 - 10 km

ZATERDAG 31 AUGUSTUS
Hulst

Pagadder-run Hulst

14 u

15 km

ZONDAG 1 SEPTEMBER
Brugge

Brugse Ekiden aflossingsmarathon

11 u

aflossingsmarathon
in teams tot 6 personen

VRIJDAG 6 SEPTEMBER
Bentille
Krekenlopers TP14/ SP5

kermisloop Bentille

5 - 10 - 15 km

ZATERDAG 7 SEPTEMBER
Evergem
Krekenlopers TP15

1/2 marathon Evergem

? u

21 km

VRIJDAG 13 SEPTEMBER
Sleidinge
Augustijn criterium 5/6

Jogging Volpenswege

19 u

3 - 6 - 9 - 12 km

ZATERDAG 14 SEPTEMBER
Maldegem
Krekenlopers TP16 / SP6

Kermisloop Maldegem

? u

5 - 10 -15 km

ZONDAG 15 SEPTEMBER
Gent

Gent 10 mijl

? u

10 mijl

ZONDAG 15 SEPTEMBER
Antwerpen

WALLS Linker Oevert 1/2 marathon

12u 1/2 marathon
14u 10 km

10 km - 1/2 marathon

VRIJDAG 20 SEPTEMBER
Sint-Laureins
Krekenlopers TP17 / SP7

Kermisloop Sint-Laureins

? u

5 - 10 -15 km

ZONDAG 22 SEPTEMBER
Puurs

Fortloop Puurs

? u

? km

ZONDAG 22 SEPTEMBER
Wevelgem

Alpro Leieloop

14u20 - 14u30

5 - 10 km - 1/2 marathon

VRIJDAG 4 OKTOBER
Loopcriterium Oudenaarde 5/6
Oudenaarde

Safety Jogger Donkerrun

vrije start 19u30 - 23u

rondjes van 1,5 km

ZATERDAG 5 OKTOBER
Kapellebrug

Clingse bosrun

10u15 (3km)
10u45 (7,5km)

3 - 7,5 km

ZONDAG 6 OKTOBER
Moerbeke
Krekenlopers TP18

Krekentrail

diverse starttijden

7,8 - 16 - 22,2 - 33 - 42,2 km

ZONDAG 6 OKTOBER
Tervenen - Ertvelde
Augustijn criterium 6/6

38ste Veense Jogging

15u

3,5 - 7 - 10,5 - 14 km

ZATERDAG 12 OKTOBER
Vogelwaarde (NL)

Bosse Pielenloop

15u

4,6 - 9,4 - 13,3 km

ZATERDAG 19 OKTOBER
Nieuw Namen (NL)

Hulsterloo Trimloop

15u

4 - 7,4 - 12,5 km

ZONDAG 20 OKTOBER
Retranchement (NL)

Dwars door de Zwingeul

10u45

4 - 7 km

ZONDAG 20 OKTOBER
Antwerpen

Antwerp marathon

nog niet bekend

1/2 of volledige marathon

ZATERDAG 26 OKTOBER
Terneuzen

Scheldesportloop

15u

3,5 - 6,6 - 12,8 km

ZONDAG 27 OKTOBER
Sint-Laureins
Krekenlopers TP19 / SP8

kermisloop De Comer

? u

5 - 10 - 15 km

VRIJDAG 1 NOVEMBER
Berlare

9e Donkmeerloop

diverse starturen

6 - 10 - 10 miles - 1/2 marathon

ZONDAG 3 NOVEMBER
Brussel

Brussels Airport marathon

9u 1/2 marathon en 7km
9u30 marathon

1/2 of volledige marathon

ZATERDAG 9 NOVEMBER
Axel

Fruitloop Axel

15u

6 - 8 - 15 km

MAANDAG 11 NOVEMBER
Poeke / Lovendegem
Krekenlopers TP20

1/2 marathon Poekepark

? u

1/2 marathon

ZATERDAG 16 NOVEMBER
Heikant (NL)

Jeff Thuy Memorial Heikant

15u

3 - 5,4 - 12,2 km

ZONDAG 17 NOVEMBER
Cadzand-Bad

1e Regiobank Natuurloop

10u30

2,5 - 4,3 - 9,7 km

ZONDAG 17 NOVEMBER
Sint-Niklaas

Wase halve / ultra marathon

8u30

10 km tot ultrarun

ZATERDAG 23 NOVEMBER
Kieldrecht

Juul Van De Walleloop

15u

5 - 7,2 - 13,3 km

ZATERDAG 30 NOVEMBER
Beveren-Waas

Winterloop Beveren

14u30

4 - 8 - 12 km

ZATERDAG 7 DECEMBER
Terneuzen

DOW aflossingsmarathon

12u

Aflossingmarathon
in teams tot 6 personen

ZATERDAG 14 DECEMBER
St. Jansteen

Steense Rattenloop

15u

6 - 7,5 - 12,5 km

ZONDAG 22 DECEMBER
Axel

5e IGA Natuurloop Axel

10u30

6 - 9 - 12 km

DINSDAG 31 DECEMBER
Axel

2e Regiobank Natuurloop Sylvestercross

14u30

2,4 - 4,8 - 9,6 km

LOOPKALENDER 2025

DATUM

PLAATS

TIJDSTIP

AFSTAND

ZATERDAG 4 JANUARI
Heikant

Jeff Thuy Memorial Heikant

15u

3 - 5,4 - 12 km

ZATERDAG 11 JANUARI
Koewacht

Berlaerloop Koewacht

15u

3,8 - 7,6 - 12,5 km

ZATERDAG 8 FEBRUARI
Axel

Erpelkappersloop

15u

6 - 8 - 15 km

ZATERDAG 22 JANUARI
Axel

Transport Jasperse - 1/2 marathon

14u

8,5 km - 1/2 marathon

ZATERDAG 29 MAART
Hulst

25 km van Hulst

14u

7 - 12,5 - 25 km

ZATERDAG 5 APRIL
Wachtebeke

Wolvenloop

15u

5 - 10 km - 10 mijl

© Joggingclub Krekenlopers Sint-Laureins vzw ■ 1998-2024
info@krekenlopers.be ■ +32 (0)479 683 806 ■ Laatste update 24-05/2024