LOOPKALENDER 2024
DATUM | PLAATS | TIJDSTIP | AFSTAND |
WOENSDAG 1 MEI |
Preshoekbos-loop | diverse starturen |
8 - 14 - 22 - 29 km |
ZATERDAG 4 MEI |
Persijzerrun |
14u 5km |
5 - 10 km |
ZONDAG 5 MEI |
Great Breweries |
9u15 - 25 km en marathon |
17 km - 25 km - marathon |
ZONDAG 5 MEI |
Ter Monde Trail |
9u 27km |
10 - 16 - 27 km |
ZONDAG 5 MEI |
Kalmthoutse stratenloop | 14u |
5 - 10 km |
ZONDAG 5 MEI |
Boterkoekenloop | 10u-16u |
? km |
WOENSDAG 8 MEI |
Stadsloop Biervliet | 19u30 |
2,5 - 5 - 7,5 - 10 km |
VRIJDAG 10 MEI |
10 mijl Aalter | 19u30 |
5 - 10 km - 10 mijl |
VRIJDAG 17 MEI |
LO LOOPT | 19u |
5 - 10 - 15 km |
ZATERDAG 18 MEI |
Belgian Front Memorial Trail | 8u - 13u - 17u |
4 - 22,5 - 102,9 km |
ZONDAG 19 MEI |
Utrecht marathon | ? |
42 km |
ZONDAG 26 MEI |
20 km door Brussel | vanaf 10u |
20 km |
ZONDAG 26 MEI |
Dwars door Maldegem | 15 u |
5 - 10 - 15 km |
ZONDAG 26 MEI |
Recreatieve wandel en loop Runners Evergem | vrije start 8u30 - 11u |
5 - 10 - 15 km |
ZATERDAG 1 JUNI |
Eeksken / Kozirunners jogging | 10u30 |
? km |
ZONDAG 2 JUNI |
Brabantse Wal Marathon | diverse starttijden |
5 - 10 km - halve marathon - marathon |
VRIJDAG 7 JUNI |
KBO Run | 19u30 |
3 - 6 - 9 km |
ZONDAG 9 JUNI |
Moerhofloop | vrije start 9-11u |
9,5 - 16,4 - 22,2 km |
ZATERDAG 15 JUNI |
Adriaen Brouwerrun | vrije start 9u-15u |
5 - 10 - 14 - 18 km |
VRIJDAG 21 JUNI |
Nacht van Vlaanderen | diverse starturen |
5 - 10 - 21,1 - 42,2 km |
VRIJDAG 21 JUNI |
Basseveldse Ezelsbierloop | 19u30 |
5,2 - 10,4 - 15,6 km |
ZONDAG 23 JUNI |
Zomerloop Lembeekse bossen | 9u |
4,3 - 8,6 - 12,9 km |
ZONDAG 23 JUNI |
Salade-Run | ? u |
? km |
VRIJDAG 28 JUNI |
Lauwerijnloop Watervliet | 19u30 |
4,2 - 8,4 - 12,6 km |
ZONDAG 30 JUNI |
MTV Triatlon Eeklo | diverse starttijden |
1 km zwemmen |
ZONDAG 30 JUNI |
Trail de La Houppe | starttijden volgen |
16 - 24 - 42km |
VRIJDAG 5 JULI |
10de FoodBlending Run | 19 u |
4 - 8 - 12 km |
ZATERDAG 6 JULI |
Zandeken jogging | 15 u |
1, 2 of 3 ronden 4,9 km |
ZONDAG 7 JULI |
Jogging Team Roosenboom | 15 u |
2,8 - 5,6 - 8,4 - 11,2 km |
VRIJDAG 12 JULI |
Kiekenloop Assenede | 19u30 |
|
ZONDAG 14 JULI |
Vrijbos Trail | starttijden volgen |
16 - 23 - 32 km |
ZONDAG 21 JULI |
1 uur en 6 uur Aalter |
|
|
VRIJDAG 9 AUGUSTUS |
Dodentocht 100 km | 21u |
100 km |
ZONDAG 18 AUGUSTUS |
Oosteeklo loopt | 10u |
5 - 10 - 15 km |
ZONDAG 24 AUGUSTUS |
Bosland Trail | 6 u |
50 - 100 km |
VRIJDAG 6 SEPTEMBER |
kermisloop Bentille |
|
5 - 10 - 15 km |
ZATERDAG 7 SEPTEMBER |
1/2 marathon Evergem | ? u |
21 km |
VRIJDAG 13 SEPTEMBER |
Jogging Volpenswege | 19 u |
3 - 6 - 9 - 12 km |
ZATERDAG 14 SEPTEMBER |
Kermisloop Maldegem | ? u |
5 - 10 -15 km |
ZONDAG 15 SEPTEMBER |
Gent 10 mijl | ? u |
10 mijl |
VRIJDAG 20 SEPTEMBER |
Kermisloop Sint-Laureins | ? u |
5 - 10 -15 km |
ZONDAG 22 SEPTEMBER |
Fortloop Puurs | ? u |
? km |
VRIJDAG 4 OKTOBER |
Safety Jogger Donkerrun | vrije start 19u30 - 23u |
rondjes van 1,5 km |
ZONDAG 6 OKTOBER |
Krekentrail | diverse starttijden |
7,8 - 16 - 22,2 - 33 - 42,2 km |
ZONDAG 6 OKTOBER |
38ste Veense Jogging | 15u |
3,5 - 7 - 10,5 - 14 km |
ZONDAG 27 OKTOBER |
kermisloop De Comer | ? u |
5 - 10 - 15 km |
VRIJDAG 1 NOVEMBER |
9e Donkmeerloop | diverse starturen |
6 - 10 - 10 miles - 1/2 marathon |
MAANDAG 11 NOVEMBER |
1/2 marathon Poekepark | ? u |
1/2 marathon |
ZONDAG 17 NOVEMBER |
Wase halve / ultra marathon | 8u30 |
10 km tot ultrarun |